Úvod  : Volný čas > Chovatelství
 
 

předchozí | další

stránky: « 5 6 7 [8] 9

71. Zoobook - Internetové zoo
Stránka chovateľov a zvieratiek. Vytvorte si profil chovateľa a pridajte video, alebo fotografiu svojho zvieratka. Možnosť vkladania zoo videa. Inzerujte, komentujte, diskutujte a pomáhajte zlepšiť vzťahy medzi nami a zvieratami.
http://www.zoobook.eu
Více informací....
10-09-2009

72. Zvířata
Online aukce, inzerce a bazar Vše pro chovatelství: domácí mazlíčci, hospodářská zvířata, terarijní zvířata, divoká zvěř, potřeby pro chovatele, ztracená a nalezená zvířata, exotická zvířata, ptáci, plazi, savci. Nabídky i poptávky krytí.
http://zvirata.inzerce-aukce.cz
Více informací....
24-08-2009

73. Koně jednoduše a stručně
Základní informace o koních, plemenech, jejich péči, soutěžních disciplínách, westernu.
http://www.vseprokone.cz
Více informací....
15-07-2009

74. Svět chovatelů.cz - chovatelské potřeby
svět chovatelů - zverimex online, který Vám nabízí chovatelské potřeby a krmivo především pro psy a kočky, ale i pro hlodavce a exotické ptactvo, dále také příslušenství pro akvaristiku a teraristiku.
http://www.svetchovatelu.cz
Více informací....
21-08-2009

75. CBDB.cz - Česká bibliografická databáze
Česká bibliografická databáze - vše o knihách. Životopisy autorů a jejich díla. Zajímavé články a knižní novinky. Vyhledávání nejlepší ceny knih.
http://www.cbdb.cz
Více informací....
21-10-2009

76. Quessantské ovečky
Stránky věnované pouze quessantským ovečkám (miniovečky). Najdete zde inzerci, kontakty na chovatele a spoustu užitečných rad do chovu.
http://quessant.blog.cz
Více informací....
07-11-2009

77. Veškeré informace o nejhezčí ZOO v ČR
Pražská zoologická zahrada leží na území, které je velmi rozmanité a zajímavé po stránce zoologické, botanické i geologické. Proto takto členěné území umožňuje chov zvířat téměř v přirozeném prostředí.
http://www.praha-zoo.com
Více informací....
06-10-2009

78. Zabijačky
Domácí zabijačka - od čuníka k jitrnici! Přesný postup krok za krokem při domácí zabijačce, zabijačkové recepty, fotky z domácí zabijačky, popis druhů vepřového masa a jeho využití v kuchyni.
http://www.zabijacky.cz
Více informací....
11-11-2009

79. Opla.cz, nejsem jen e-shop
Nabízíme chovatelské potřeby a krmiva pro koně, psy a kočky za výhodných podmínek. Možnost osobních odběrů, pro koně speciality na přání.
http://www.opla.cz/
Více informací....
30-11-2009

80. ZOO Dvůr Králové
ZOO Dvůr Králové se podílí na záchraně ohrožených druhů zvířat a zároveň poskytnout návštěvníkům poučení a odpočinek. Nabízíme zážitkové programy jako jsou Ošetřovatelem v zoo, Zoo zadními vrátky, Po zoo s průvodcem, Svatba v zoo a mnoho dalších.
http://www.zoodvurkralove.cz/
Více informací....
22-10-2009

předchozí | další

stránky: « 5 6 7 [8] 9