Úvod  : Styl a zdraví > Zdravotnictví
 
 

další

stránky: [1] 2 3 4 5 6 7 »

1. Lekarna-levne.cz - herbust
Internetový rádce o zdraví, sportu, dietách, hubnutí, zdravém životním stylu, doplňcích výživy. Podrobný popis jednotlivých výrobků - herbust, ginkgo biloba, vitaminy, mineraly, lkvb6, l-carnitinu a dalších.
http://www.lekarna-levne.cz/
Více informací....
14-05-2006

2. Psychologická poradna
Individuální a rodinná psychoterapie, terapie úzkostí, depresí, poruchy příjmu potravy, mezilidských vztahů a jiné. Internetová psychologická poradna a telefonické krizové poradenství v případě akutní krize.
http://www.psychoterapie-poradenstvi.cz/psychologicka_poradna.php
Více informací....
06-06-2006

3. Zdravotnictví,poradna
Stránky věnované zdravotním potížím moderní doby.Centrum preventivní medicíny. Konzultační činnost v různých oblastech medicíny, specializace chirurgie, traumatologie, onkologie.Léčba alternativními i klasickými metodami, poradny.
http://www.internet-obchody.cz/zdravotnictvi_poradna/
Více informací....
17-02-2007

4. Přístroje alternativní medicíny
Specializovaný obchod s psychowalkmany, simulátory slunečního světla a dalšími přístroji nejen pro podporu duševního zdraví.
http://shop.relaxuj.com/
Více informací....
27-02-2007

5. Praktický lékař Hradec Králové
Ve své ordinaci v budově Hlavního nádraží ČD v Hradci Králové poskytuji diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství.
http://www.ordinacehk.cz
Více informací....
18-07-2007

6. Psychoterapie
Individuální a rodinná psychoterapie, terapie úzkostí, depresí, poruchy příjmu potravy, mezilidských vztahů a jiné. Internetová psychoporadna a telefonické krizové poradenství v případě akutní krize.
http://www.psychoterapie-poradenstvi.cz
Více informací....
29-09-2006

7. Muzikostimulace -léčba hudbou
Hudební stimulace obnovuje vnitřní harmonii a životní energii a odstraňuje bloky zpěvem a hrou na přirozeně ladící nástroje -didžeridy, bubny, Tibetské mísy, koncovky či klasické flétny i poslechem. Zveme na muzicírování 19.-21.1.2007.
http://fyziomuzikostimulace.blog.cz
Více informací....
06-01-2007

8. J+A zdravotnické potřeby
Prodej zdravotnické potřeb. Nabízíme ortopedické a kompenzační pomůcky, pomůcky při inkontinenci, stomické pomůcky, punčochy a ponožky ůstní hygiena ,zdravotní obuv, rehabilitace – relaxace.Výdej prostředků zdravotní techniky na poukazy.
http://www.ja-zdravotnickepotreby.cz/
Více informací....
19-07-2007

9. Jaroslav Poláček - masáže
Masáže, Reiky, atd...
http://www.volny.cz/masaze-polacek
Více informací....
12-03-2007

10. LékárnaDOMA.cz - moderní internetová lékárna
LékárnaDOMA.cz je moderní internetová lékárna pod záštitou magistra farmacie v úzké spolupráci s předními distributory. Nabízíme volně prodejné přípravky z kategorie vitaminů a potravinových doplňků, jakož i poradenství a konzultace.
http://www.lekarnadoma.cz
Více informací....
09-04-2007

další

stránky: [1] 2 3 4 5 6 7 »