Úvod  : Instituce a školy > Sdružení a spolky
 
 

další

stránky: [1] 2 3

1. Mikroregion Jizerské podhůří
Mikroregion Jizerské podhůří. Spojení tří obcí Mníšek, Krásná studánka a Oldřichov v Hájích. Inzerce, služby, ubytování, sport a zábava.
http://www.jizerskepodhuri.cz
Více informací....
26-09-2007

2. Ekovysočina - lidé a ochrana přírody na Vysočině
Informace pro neziskové organizace a veřejnost o ochraně přírody a o ekologické výchově pro školy v kraji Vysočina. Nabídky akcí a tipy na výlet.
http://www.ekovysocina.cz/
Více informací....
26-10-2007

3. FKK Slovakia
FKK Slovakia je dobrovoľné, nepolitické záujmové zoskupenie naturistov klubového charakteru, ktoré vyvíja činnosť v záujme svojich členov v súlade s platnou legislatívou SR.
http://naturistclub.eu
Více informací....
25-08-2007

4. Nadace Otevřená dlaň
Nadace pro pomoc postiženým dětem a opuštěným zvířatům.
http://www.otevrena-dlan.cz
Více informací....
16-05-2007

5. Političtí vězni
Sdružení bývalých politických vězňů České republiky je společenskou organizací sdružující bývalé politické vězně. Na našich stránkách najdete informace o SBPV, naše názory na dění v ČR i ve světě a ohlédnutí za minulostí.
http://www.politicti-vezni.cz/
Více informací....
11-08-2008

6. Spolek Topas
Spolek TOPAS - Tachlovičtí občané a přátelé sobě. Spolek pořádá spoustu akcí mezi které patří například karneval pro děti, rybářský den nebo vítání občánků. Snažíme se o zorganizování akcí pro všechny občany Tachlovic.
http://www.topas-tachlovice.cz/topas-tachlovice.aspx
Více informací....
30-08-2008

7. livechat-doma.cz - Největší internetová modelingová livechat agentura v ČR
Livechat-doma.cz - Největší internetová modelingová livechat agentura v ČR. Práce a brigáda doma na live chatu pro dívky, ženy, muže a páry od 18 let. Volná pracovní doba a vysoké výdělky. Nástup možný ihned.
http://www.livechat-doma.cz
Více informací....
09-01-2009

8. Občanské sdružení TRIANON
Činnost občanského sdružení Trianon je orientovaná na integraci osob ZTP a ekologii. Poskytuje nabídku náhradního plnění, separaci odpadů atd.
http://www.ostrianon.cz
Více informací....
25-04-2009

9. Demagogie
Příspěvky a videoukázky převážně politických výroků z historie i současnosti doplňují diskuze o klamných argumentacích. Hodnocení a otevřená diskuze na téma.
http://www.demagogie.cz
Více informací....
13-05-2009

10. Komora Logistických Auditorů
KLA - Komora logistických auditorů sdružuje auditory logistiky v České republice. Logističtí auditoři optimalizují logistické procesy, což vede k nižším nákladům a tím ke zvýšení konkurenceschopnosti firmy. Komora pořádá každoroční setkání členů.
http://www.kla.cz
Více informací....
05-05-2009

další

stránky: [1] 2 3