Úvod  : Instituce a školy > Politika
 
 

další

stránky: [1] 2 3

1. Výpis z katastru nemovitostí online
Výpis z katastru nemovitostí Vítejte na stránkách vypiszkatastrunemovitosti.info. Tyto stránky vám ukážou jak získat výpis z katastru a jak můžete snadno nahlížet do katastru nemovitostí online a zdarma.
http://vypiszkatastrunemovitosti.info
Více informací....
21-10-2009

2. Zpravodajský portál ODS
Zpravodajský portál Občanské demokratické strany. Denně aktualizované zpravodajství, tisková prohlášení, rozhovory, články, přepisy vystoupení představitelů ODS v elektronických médiích a další informace týkající se politiky ODS.
http://zpravy.ods.cz
Více informací....
07-09-2008

3. Václav Horák|Kandidát na senátora
Václav Horák. Váš kandidát do senátu. Náměstek hejtmana Jihomoravského kraje zodpovědný za oblast životního prostředí a trvale udržitelné využívání přírodních zdrojů a hodnot.
http://www.vaclavhorak.cz
Více informací....
01-10-2008

4. Bobošíková Jana
Aktuální informace z Evropského parlamentu. e-Consulting pro zájemce o dotace z ESF. Videa, fotogalerie, články a rozhovory.
http://www.bobosikova.cz
Více informací....
01-10-2008

5. 1. Politik - Český portál svobodného voliče
1politik založený na ElectionsMeter je určen české veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
http://1politik.cz/
Více informací....
14-01-2009

6. Politika
Zprávy z politiky z jednotlivých politých táborů. Jak levice tak pravice, nezapomínáme ani na středové strany. Našim cílem je vám poskytnout co nejvíc zpráv z politiky.
http://www.politika.zuz.cz
Více informací....
03-03-2009

7. Ministerstvo vnitra ČR
Web je rychlým rozcestníkem pro snadný vstup na stránky Ministerstva vnitra České republiky. Dále je zde k dispozici přístup na Centrální registr dlužníků, ohlášení trestní činnosti, rejstřík advokátů a exekutorů.
http://www.ministerstvo-vnitra.cz
Více informací....
11-08-2009

8. Radek John.
Oficiální Blog Radka Johna o životě, politice a Věcech veřejných. Vtipné čtení o vážných tématech.
http://www.radekjohn.cz
Více informací....
21-08-2009

9. Lg Arena | Štýl a funkčnosť
Zažite inováciu 3D kocky vo Vašom telefóne. Lg Arena je novinkou na trhu, ktorá disponuje 5MPx fotoaparátom, 8Gb internej pamäte, novým 3D UI ktoré ovládate jednoduchým pohybom prstu. Mobil
http://www.lgarena.sk
Více informací....
26-10-2009

10. Jiří Vitvar - oficiální stránky
Oficiální stránky Jiřího Vitvara, kandidáta do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR na kandidátce KDU-ČSL v Královéhradeckém kraji, bývalého přednosty Okresního úřadu Jičín a místostarosty města Jičín.
http://www.jirivitvar.cz
Více informací....
31-08-2009

další

stránky: [1] 2 3